Contact

Nederlands Instituut voor Lastechniek

Louis Braillelaan 80
2719 EK ZOETERMEER

T 088 018 7000
E info@nil.nl

Suzanne Anders

Communicatieadviseur

suzanne.anders@nil.nl
088 0187020
06 10047136

Filiz Atalay

HR Business Partner

hrm@nil.nl
06 30082525

Voor vragen over
HRM vraagstukken

Annelou Boin

Medewerker financiële administratie

annelou.boin@nil.nl
088 0187031

Voor vragen over
facturen | aanmaningen

Marcelle Bruggeman

Coördinator examenbureau & kadercertificatie

marcelle.bruggeman@nil.nl
088 0187050

Oki Dolfing

Medewerker onderwijs

oki.dolfing@nil.nl
088 0187012

Voor vragen over
kaderopleidingen IWE/IWT

Gerda de Feiter

Medewerker onderwijs

gerda.defeiter@nil.nl
088 0187010

Voor vragen over
handvaardigheidsopleidingen

Karin Havinga

Medewerker onderwijs

karin.havinga@nil.nl
088 0187011

Voor vragen over
kaderopleidingen (behalve IWE/IWT) | alle lesboeken

Tim Liefaart

Manager onderwijs

tim.liefaart@nil.nl
088 0187013
06 57963470

Imre Németh

Directeur

imre.nemeth@nil.nl
06 51074538

Yvonne Olgers

Productmanager onderwijs

yvonne.olgers@nil.nl
06 13342424

Linda Osenga

Medewerker voorlichting

linda.osenga@nil.nl
088 0187040

Voor vragen over
workshops | lastechniek abonne-
menten | bedrijfsdeelnemers

Elisabeth Poillot

Medewerker certificatie & onderwijs

elisabeth.poillot@nil.nl
088 0187070

Frank Smit

Manager voorlichting

frank.smit@nil.nl
088 0187014
06 30089677

Paul Steijn

Hoofd financiële administratie

paul.steijn@nil.nl
088 0187030
06 20706792

Marcel van Teylingen

Senior beleidsmedewerker certificatie & onderwijs

marcel.vanteylingen@nil.nl
088 0187029
06 12819607

Leo Vermeulen

Senior lastechnisch adviseur

leo.vermeulen@nil.nl
088 0187060
06 13455338

Michel Voorhout

Productmanager onderwijs & persoonscertificatie

michel.voorhout@nil.nl
088 0187021
06 10060410